NOVINKY

arr3Udírny pro každéhoPřipravujeme pro Vás světovou novinku v uzení. Automatická udírna jejíž produkty jsou zdravější a... arr3NOVÉ produkty SvítilenV posledním půl roce jsme prováděli testy svítilen dodavatelů z celého světa. Nyní jsme zajistili... arr3Vyzkoušejte si noční viděníMáte možnost vyzkoušet špičkovou technologii nočního vidění firmy ATN. Jsou připraveny přístroje... arr3Libela na vyvážení zbraněMáme pro Vás tolik žádaný doplněk pro přesnou střelbu. Montáž Weaver nebo Dovetail 11mm(malorážky).... arr3Služba pro lovce a střelceKe každému puškohledu jednodílná duralová montáž zdarma. Pokud dovezete pušku provedeme Vám odbornou...

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro Vás 4 600 Kč
Cena pro Vás 3 120 Kč
Cena pro Vás 1 000 Kč

KONTAKTY

HTrade - Jitka Horáková
Mužíkova 1792
500 08 Hradec Králové
tel: +420 732 348 263
info@lesapriroda.cz
IČO: 76660575

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena pro Vás 3 640 Kč
Cena pro Vás 148 Kč
Cena pro Vás 101 Kč

ANKETA

Popužíváte platební karty na nákupy na internetu?

ANO ANO 41% NE NE 21% 19% 20%

 

NajduZboží.cz


Stany

Stany značky SPORT WORLD plně uspokojí nároky všech, kteří rádi tráví volný čas v přírodě. Stan Mono-Texel je  jednoplášťový a je vhodný k turistice a táboření od jara do podzimu. Na jeho podlahu je použit osvědčený vrstvený polyetylén, ktery je absolutně voděvzdorný a nenasákavý. Stany Dome I, Formigal a Asgard odolají bez problému i mrazům v zimním období, protože mají podlahy ze 100% polyesteru s hodnotou 7000 mm vodního sloupce.

Dvouplášťové konstrukce stanů zajistí pohodlný pobyt v suchu i při déletrvajícím nepříznivém počasí. Nepromokavé polyesterové vnější stany jsou opatřeny kvalitním vodoodpudivým polyuretanovým zátěrem s hodnotami odolnosti proti dešti:  Dome I ,Ozark a Formigal 5000 mm vodního sloupce. Dobře odolávají UV záření. Nepropustnost švů je dokonale zabezpečena přelepením páskou a speciálním řešením všívání kotvicích prvků. Účinnou ventilaci zajišťují větrací okénka s možností zajištění v otevřené nebo uzavřené poloze.

Vnitřní stany jsou ušity z velmi lehké a prodyšné polyesterové tkaniny. Nosné konstrukce jsou z odolných laminátových prutů, u stanu Asgard z duralových prutů. Všechny pruty jsou vyrobeny moderními technologiemi, které zaručují velkou pružnost a pevnost. Jejich průměr a délka modulu jsou zvoleny podle typu a velikosti stanu. U modelů s různou délkou prutů jsou barevně sladěné jejich konce s okraji tunýlků. Udávaná hmotnost zahrnuje nutné příslušenství pro stavbu v příznivých povětrnostních a terénních podmínkách.

Řadit podle 
Výrobce 

Specifikace přelepené švy proti pronikání kapek
DOME I

Cena pro Vás 1 690 KčSpecifikace přelepené švy proti pronikání kapek
FORMIGAL

Cena pro Vás 1 990 KčSpecifikace přelepené švy proti pronikání vody
OZARK

Cena pro Vás 2 190 Kč