Úvod » VÝBAVA » Noční vidění » Noční vidění MO2


        

Noční vidění MO2

výborná kvalita dostupná každému

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: ATN-MO2-1+
Výrobce: ATN
Cena pro Vás bez DPH: 5 909 Kč
Cena pro Vás s DPH (21 %):
7 150 Kč

ATN MO2 je robustně stavěný a kompaktní přístroj pro noční vidění, který má kromě kvalitního nočního pozorování řadu dalších předností. Díky zvětšení které monokulár MO2 poskytuje, lze v podstatě tento pozorovací přístroj využít jako dalekohled pro noční vidění s trojnásobným zvětšením. Povrch je vyroben z pevného odolného plastu a celoskleněná optika uvnitř zajišťuje vysoký světelný zisk a rozlišení.

Dalekohledy pro noční vidění MO2 jsou vybaveny šesti členným systémem skleněných čoček citlivých na infračervené záření a celoskleněným tři členným okulárem, který umožňuje pohodlné pozorování v širokém zorném poli s výjimečnou jasností. Výkonný zdroj infračerveného paprsku pro přísvit umožňuje pozorování i v absolutní temnotě bez zbytkového světla, což také nazýváme technologií „Total Darkness“. Ovšem tohle není obyčejné infračervené světlo, při kterém můžete číst mapy. Jedná se o profesionální infračervený iluminátor s dosahem paprsku až 100m. Je snadno nastavitelný, integrovaný uvnitř přístroje a jednoduše se ovládání.

Díky systému adaptérů, umožňujícímu připevnění na fotoaparát nebo kameru, dává MO2 šanci každému fotografovi vyzkoušet si noční snímání za dostupnou cenu. Přední čočku lze odmontovat, a protože se připevňuje pomocí systému C-mount (standardní systém upevňování bezpečnostních kamer), lze na ATN MO2 nasadit jakýkoli objektiv podle momentální potřeby.

S více jak 50.000i prodanými kusy patří dalekohledy noční vidění MO2 k nejoblíbenějším přístrojům na trhu.

Infračervený přísvit do absolutní temnoty vestavěný
Zvětšení 3x
Rozsah detekce 150 m
Rozsah rozpoznání 100 m
Systém objektivu 90 mm, F1:1.7
Zorné pole 15°
Dioptrická korekce +/- 5
Rozlišení 40 lp/mm
Min. osvětlení 5x10-3 lux
Napájení jedna 3V lithiová baterie CR123A
Rozsah zaostření 1,5 m až nekonečno
Ovládání digitální
Životnost baterie 12 hodin
Provozní teplota -40°C až +40°C
Rozměry 200X60X60 mm
Hmotnost 0,68 kg

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.